ALBANIA TV

ALBANIA TV Mobile Application

Category : News And Magazines
Yayınlanma Tarihi: 1/14/2021


Description

Tashmë aplikacionit i është shtuar notification, në cdo moment të ditës ju do të jeni i informuar me lajmet dhe informacionet më të fundit në kohë reale me anë te notification (njoftimeve) qe do t'ju vijnë nga aplikacioni ynë! Për cdo sygjerim që mund të keni (për të shtuar kategori, për të shtuar të tjera faqe në aplikacion) do ju luteshim te na kontaktoni nëpërmjet emailit qe është i afishuar te "Developer contact" Gjithashtu, nëse dispononi website por nuk keni një aplikacion dhe dëshironi të bëni një të tillë për faqen tuaj dhe/ose e keni aplikacionin por dëshironi të përmirësoni aplikacionin ekzistues, atehere ju lutem kontaktoni me anë të emailit tonë ketu! Te gjitha mediat e faqet e ndryshme online nga te gjitha trevat shqiptare, portale e agjenci lajmesh online, TV, gazeta, faqe shitje-blerje, forume, revista dhe faqet e lajmeve online në një aplikacion te vetem. Qasje të lehtë në çdo burim të lajmeve dhe informacioneve te ndryshme nga cdo pajisje! Shkarkoni tani aplikacionin Komedi Shqiptare | Albanian Commedy dhe lexoni lajmet e fundit në telefonin tuaj! Lajmet janë nga portalet më të mëdhaja si: BalkanWeb Gazeta Express Gazeta Panorama Telegrafi Shqiptarja.com Gazeta Tema Syri.net Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) TV Klan Opinion.al Ora News TV Gazeta Shekulli Vizion Plus Lapsi.al Zeri i Amerikes (VOA) ShqipMedia Tetova1 Alsat M RTV21 Koha PortAlb Almakos Abc News Gazeta Shqiptare Lapsi GazetaBlic Medial ... e shume faqe te tjera, gjithashtu në aplikacionin tonë do të gjeni të gjitha revistat e trevave shqiptare, TV Online etj... Nëse dëshironi të shtoni ndonjë faqe tjetër na sugjeroni në email! Si dhe ju mundëson shfletimin e faqeve të tjera shumë të vizituara shqiptare, si ato për shitje apo blerje online, kuriozitete, kuzhine, shendetesi, shkence, sport, showbiz, teknologji etj. Disa nga këto faqe janë: Merrjep.com Merrjep.al Njoftime.com Celesi Dyqan Taxi Neptun Shop Ebuy.al Gjirafa ... e shumë faqe të tjera Nëse dëshironi të shtoni ndonjë faqe tjetër na sugjeroni në email! Aplikacioni është i ndarë ne 9 kategori lajmesh: Shqipëria Kosova Maqedonia Sport TV Online Revista Showbiz Tregu Të tjera Nëse dëshironi të shtoni ndonjë kategori tjetër na sugjeroni në email kategorinë dhe një listë me faqe që përkojnë me kategorinë.

Keywords

ALBANIAN COMMEDY